Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
16.09.2022
Zvýšení cen
Vážení zákazníci, v uplynulých měsících došlo k výraznému zvýšení nákladů ve všech oblastech průmyslu, na který logicky reagují naši dodavatelé. Dopa... číst celé
30.03.2022
Perfecta B3 Forte
Nová řada krémů s jedinečnou, sametovou a jemnou texturou je vhodná pro celoroční péči.  Hlavní složkou je VITAMIN B3 - NIACYNAMID, který  přímo bril... číst celé
03.10.2021
Důležité - První přihlášení v novém e-shopu
V souvislosti se spuštěním nové verze e-shopu jsme museli přenést všechna data z toho původního. Aby pro Vás byl přechod co nejjednodušší, převedli js... číst celé
Zobrazit všechny novinky
O nás

Naše obchodní společnost S C INTERNATIONAL - CZ, s.r.o. se specializuje na dovoz a distribuci přírodních doplňků stravy a kosmetiky vyrobené na přírodní bázi. Klíčovou hodnotou naší společnosti je výjimečná kvalita nabízených produktů za přijatelné ceny. Zabýváme se jak přímým prodejem doplňků stravy, tak i distribucí kosmetických produktů do kosmetických salónů, lékáren a speciálních obchodů. Od počátku vzniku firmy, v roce 1993 jsme díky zahraniční spolupráci uvedli na trh celou řadu vysoce kvalitních doplňků stravy, z nichž některé jsou v prodeji dodnes. V průběhu let jsme se rozhodli vyhovět požadavkům našich klientů a rozšířili jsme naši nabídku také o kosmetické přípravky.

Mezi naše partnery se v roce 2004 zařadila polská společnost DAX Cosmetics, která byla v roce 1984 založena zkušenými farmaceuty a vědeckými pracovníky farmaceutické fakulty Lékařské akademie ve Varšavě. Jedním z charakteristických znaků DAX Cosmetics je, že se v recepturách jejich produktů často objevují složky, které jsou převratnou novinkou. Zárukou vysoké kvality produktů, je získání certifikátu řízení jakosti ISO 9001:2000. V současně době DAX Cosmetics patří mezi největší výrobce a prodejce kosmetiky na polském trhu.

Díky snaze rozšířit sortiment kosmetiky jsme v roce 2008 začali spolupracovat se španělskou firmou LEIM, která kromě Linie pro domácí péči nabízí také Profesionální linii. Firma LEIM Cosmetics Laboratory existuje již od roku 1970 a od té doby se stala uznávaným výrobcem kosmetických přípravků. V současné době je na předním místě ve výzkumu a vývoji světových nejmodernějších kosmetických přípravků vysoké kvality.

V roce 2009 jsme navázali spolupráci s rakouskou společností Cosmoterra společnost pro poradenství ve výživě, s. r. o. (Cosmoterra Ernährungsberatungs-GmbH ), která byla založena v polovině 90. let. Podnětem pro založení společnosti byla dynamická změna našich životních a stravovacích zvyklostí se stále rostoucími zřetelnými důsledky pro pocit pohody a pro zdravotní stav našich dětí, přátel, známých a rodinných příslušníků.

Podnětem k navázání spolupráce se společností Cosmoterra bylo ztotožnění se s její firemní filozofií co se týká poradenství ve výživě, ale jedním z hlavních důvodů byla výjimečná kvalita nabízených produktů a jejich cenová dostupnost.

Nezaměřujeme se jenom na rozšíření našeho objemu obchodu. Náš cíl byl a je získat si důvěru našich zákazníků, partnerů a spolupracovníků pomocí poctivosti a zdvořilosti. To je záměr naší společnosti při růstu spolu s našimi partnery, které podporujeme a kterým pomáháme při dosahování jejich plného potenciálu a vylepšování jejich životního standardu. Jsme otevřeni novým věcem a zaměřujeme se na přání našich zákazníků a partnerů.

Děkujeme Vám za návštěvu a přejeme spoustu příjemných dní s našimi produkty.

S C INTERNATIONAL - CZ, s.r.o.
e-shop PeknyZivot.cz

 

 

Kde nás najdete

Komárovská 349/27

Brno 617 00

Kontakty
PeknyZivot.cz
Ráda Vám pomohu R. Němečková
Volejte kdykoliv
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz